Dziesięć najlepszych jesiennych płaszczy z 2022 roku! Najlepszy sposób, aby pozostać modnym tej jesieniNie pozwól, aby chłodna jesienna pogoda powstrzymała Cię przed wyglądaniem świetnie. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w miejscu, w którym temperatura spada do zera, czy też w miejscu, w którym jest tylko trochę chłodno, istnieje wiele stylowych opcji płaszcza, które nie pozwolą Ci drżeć. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz lekkiej kurtki, czy czegoś bardziej znaczącego, aby utrzymać zimno na zewnątrz, istnieje mnóstwo wspaniałych jesiennych płaszczy. W tym wpisie omówimy wszystkie najlepsze projekty, najpopularniejsze marki i najlepsze miejsca, w których można znaleźć nowy płaszcz jesienny. Przygotuj się na znalezienie idealnego płaszcza jesiennego z naszym pomocnym przewodnikiem!

Co jest gorące na jesień?

Istnieją dwa główne trendy, które zobaczysz w jesiennych płaszczach. Po pierwsze, zobaczysz dużo odważnych kolorów, takich jak czerwony, pomarańczowy i żółty. Jeśli szukasz kawałka oświadczenia, płaszcz w jaskrawym kolorze jest świetną opcją.

Drugim trendem jest futro. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć kaptur z futerkiem, czy cały płaszcz z futerkiem, zobaczysz go bardzo dużo. Futro jest świetnym sposobem na dodanie ciepła do płaszcza bez dodawania mu objętości. Jeśli chcesz zachować ciepło w stylowy sposób, miej oko na trendy w płaszczach jesiennych.

Najlepsze tkaniny na jesienne płaszcze

Jeśli szukasz nowego jesiennego płaszcza, istnieje kilka tkanin, które warto rozważyć. Obejmują one: Wełna - Wełna to wypróbowana i prawdziwa tkanina, którą można znaleźć w różnych wagach. Lekka wełna jest idealna na jesień. Jest ciepła, ale nie za gorąca, więc nie będziesz zbyt spocony od jej noszenia.

  • Wełna to wypróbowana i prawdziwa tkanina, którą można znaleźć w różnych gramaturach. Lekka wełna jest idealna na jesień. Jest ciepła, ale nie za gorąca, więc nie będziesz się w niej zbytnio pocić. Kaszmir - Kaszmir to luksusowa tkanina. Jest niezwykle ciepły, ale też drogi. Jeśli szukasz luksusowego płaszcza, kaszmir jest świetnym wyborem.

  • Kaszmir to luksusowa tkanina. Jest niezwykle ciepły, ale i drogi. Jeśli szukasz luksusowego płaszcza, kaszmir jest świetnym wyborem. Shearling - Shearling to futro, które zostało strzyżone do tego stopnia, że stało się tkaniną. Nie jest ono tak ciepłe jak pełne futro, ale jest to świetny sposób na dodanie odrobiny ciepła bez zbędnego nadęcia.